محدوده
فعالیت

فارغ التحصیل رشته داروسازی

رشته داروسازی بخشی از علوم پزشکی است که در تولید و ساخت داروها، بررسی وضعیت داروها در بدن انسان و موجودات زنده و میزان تأثیر دارو بر سلامت جامعه و کاهش عوامل بیماری زا نقش دارد. عوامل نمایندگی ها در حوزه داروسازی مانند سایر رشته ها بازار کار خوبی دارند.داروسازی حرفه‌ای در زمینه سلامت است که علوم بهداشت را با علم شیمی پیوند می‌دهد.

خلبان هواپیمای فوق سبک

هواپیماهای فوق سبک به هواپیماهایی گفته می شود که حداکثر وزن برخاست آنها از 600 کیلوگرم بیشتر نباشد، اما هواپیماهای بسیار سبک هواپیماهایی با دو تا چهار صندلی هستند و حداکثر وزن برخاست آنها 750 کیلوگرم است.

به هواپیماهای فوق سبک ultra light (ul) و به هواپیماهای خیلی سبک very light (vl) می گویند .

خانم نقدی خلبان این نوع هواپیما می باشد.

نوازنده گیتار و پن فلوت و کالیمبا

 

گیتارنواز، نوازندهٔ گیتار یا گیتاریست  موسیقی‌دانی است که توانایی اجرای نت‌های موسیقی را با گیتار دارد. یک نوازنده گیتار می‌تواند نوازنده گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک یا گیتار کلاسیک  یا گیتار باس باشد.از میان گیتار نوازان یا گیتاریست های ایرانی میتوان به آرمیک،اردشیر فرح،آریا نیکداد و شادمهر عقیلی اشاره کرد.

هنرمند رشته های نقاشی

 

افرادی که در این رشته تحصیل می کنند با سبک های مختلف نقاشی اعم از رئالیسم، کوبیسم آشنا می شوند و تاریخچه نقاشی در ایران و جهان با فلسفه هنر، روانشناسی رنگ، فیزیک نور، عکاسی، طراحی و چاپ را نیز می آموزند.در این گرایش به افراد سبک ها و روش های مناسب نقاشی برای کار در سطح کوچک را می آموزند.

چه کارهایی در توان ما است؟

دیگر فعالیت خانم دکتر نقدی

شاعر و نویسنده

شاعر و نویسنده

شاعر آن است که در وقت تولد شاعر باشد،به زور علم و تتبع نمی‌توان شعر گفت‌ تقلید الفاظ و اصطلاحات بزرگان و دزدیدن مفردات و مضامین مختلفهء مردم و باهم‌ ترکیب کردن کار زشت و نالایقی است و نمی‌شود نام آن را شعر گذاشت.

کسی که طبع ندارد،کسی که از کودکی شاعر نیست،کسی که اخلاق او از مردم عصرش عالیتر و بزرگوارتر نیست و بالاخره کسی که هیجان و حسی رقیق و عاطفهء تکان‌ دهنده ندارد،آن کس نمی‌تواند شاعر باشد،ولو مثل قاآنی صد هزار شعر بگوید و یا مثل‌ فتحعلی خان صبا چند کتاب پر از شعر از خود بیادگار بگذارد.

 نویسندگی نیز نوعی پیام رسانی است که در بعد محتوای نوشته، باید دیدگاه یا نگاهی نو را مطرح کرد و در بعد قالب نوشته، باید نگارشی نو را به قلم آورد. از این رو، نویسنده کسی است که دیدگاهی نو یا نگاهی نو را با نگارشی نو، به خواننده انقال می دهد.

 

حکاکی روی چوب

حکاکی روی چوب

حکاکی یا منبت کاری برجسته استفاده از پرسپکتیو، هایلایت، سایه و بافت برای عمق دادن به اثر است.

حکاکی بر روی چوب و سنگ؛ یکی از زیباترین هنرهای کهن می باشد که از زمان شروع حیات بشر وجود داشته ‌است. امروزه با پیشرفت در زمینه دستگاه ها و نرم افزارها، امکان انواع حکاکی روی چوب در طرح های بسیار پیچیده فراهم شده است. حکاکی مانند دیگر هنرها توسط اساتید به نام هر دوره، نسل به نسل و سینه به سینه نقل شده است تا امروزه ما بتوانیم از تجربیات آنان بهره برده و در طراحی و زیباسازی بناهای مختلف، دکوراسیون داخلی و یا وسایل چوبی استفاده کنیم.

گلسرسازی

گل سرسازی

گل سر یکی از وسایل زینتی مورد استفاده خانم ها می باشد.

وسایل مورد نیاز برای ساخت  یک گل سر:

  • ربان به رنگ دلخواه
  • گیره کوچک
  • پارچه نمدی
  • نگین یا دکمه نگین دار
  • نخ و سوزن
عروسک سازی

عروسک سازی

اسباب­ بازی یک وسیله برای سرگرم کردن کودکان است. ساخت این وسیله، قدمتی به­ درازای تاریخ دارد. این گونه ­وسایل و خصوصا عروسک، عموما برای رشد و شکوفایی استعداد­ های کودکان طراحی و تولید می شوند.

ساخت عروسک کار سختی به نظر نمی رسد و به ابزار و وسایل زیادی احتیاج نیست. یک فرد خلاق می تواند با تکه پارچه های دور ریز یک عروسک زیبا، شیرین و دلخواه خلق کند.

هر عروسک نمایان گر خلق یک هنر در دنیای بزرگ عروسک ‌ها در دنیا است. عروسک ‌هایی که برای بازی، دکور، هدیه‌ دادن و همچنین برای نمایش خانگی مناسب هستند، بهترین طراحی را دارند. عروسک ‌هایی نیز وجود دارند که انعطاف پذیر هستند، این عروسک ها به‌ سادگی قابلیت تغییر در رنگ و حرکت آن ها وجود دارد.

شمع سازی

شمع سازی

هنر شمع سازی یکی از هنرهای زیبایی است که امروزه هر خانم خانه ­داری با ذوق و سلیقه خود می­تواند در اوقات فراغت خود از آن استفاده کند و به درآمد برسد. شمع یکی از وسایلی است که از گذشته تاکنون عموم مردم برای زیبایی و آرامش بخشی به محیط از آن استفاده می­کنند. قبل از اختراع لامپ و جریان الکتریسته شمع اولین منبع روشنایی بین مردم بود ولی با گذشت زمان و اختراع برق به مرور جایگاه خود را به عنوان یک منبع نور از دست داد و امروزه بیشتر جنبه زینتی آن مورد توجه قرار می­گیرد.

هنر شمع سازی یکی از هنرهای ساده و زیبایی است که یادگیری آموزش ­های اولیه و مراحل ساخت آن از طریق شرکت در کلاس ­ها و یا فضای مجازی به راحتی ممکن است. ما در این مقاله قصد داریم شما را تا حدودی با شمع و نحوه ساخت آن آشنا کنیم.

دارای گواهینامه مدیریت Healt mba

دارای گواهینامه مدیریت Healt mba

 
Health mba شاخه‌ای از رشته‌ی mba است که به مدیریت کسب‌وکار در مراکز بهداشتی می‌پردازد. امروزه اساس علم‌آموزی در کل دنیا دچار تحول و دگرگونی شده و به‌جای آموزش‌های تئوری صِرف، به سمت تربیت نیروهای متخصص و مهارت پروری سوق پیدا کرده‌است. این روزها داشتن مهارت‌های گفتاری، داشتن خلاقیت و ایده‌پردازی و مهارت انجام کارهای تیمی از اصولی‌ترین تخصص‌ها برای پیشرفت در دنیای رقابتی کسب و کارهاست. هر کسب‌وکاری به‌دنبال جذب این نوع افراد است تا بتواند در بین رقبا خود را ارتقا دهد و به درجه عالی برساند. از این میان مراکز آموزشی بهداشتی و نظام سلامت نیز از این قاعده مستثنی نیستند.